16 C İstanbul
Vizontele filminin “Baba akü yok” sahnesi Adıyaman’da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi  Vizontele filminin “Baba akü yok” sahnesi Adıyaman’da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi vizontele filminin baba aku yok sahnesi 16528485 3916 m
By bluehaber

Vizontele filminin “Baba akü yok” sahnesi Adıyaman’da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi

Adıyaman’da park halindeki bir kamyonetin aküsü kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı. Kamyonet sahibi ve oğlu, akünün çalındığını fark edince Vizontele filmindeki gibi “Baba akü yok” sözlerini kullandı. Mağdur olan baba-oğul ise “Akümüzü getirsinler, 4 bin TL masraf. İşe gideceğiz ayıp oluyor yani.” diyerek hırsıza seslendi.

Vizontele filminin ‘Baba akü yok’ sahnesi Adıyaman‘da gerçek oldu. Kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslar park halindeki kamyonetin aküsünü çaldı. Kamyonetin sahibi ve oğlu, Vizontele filminde meşhur sahne olan “Baba akü yok” sözleriyle mizahi bir dille mağduriyetlerini dile getirdi. Mağdur olan baba-oğul ise “Akümüzü getirsinler, 4 bin TL masraf. İşe gideceğiz” diyerek hırsıza seslendi.

FİLM SAHNESİ GERÇEK OLDU

Edinilen bilgilere göre, Adıyaman merkez Kayalık Mahallesi 2430 Sokak içerisinde park halinde bulunan Halit Kara’ya ait kamyonetin aküsü gece saatlerinde kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslar tarafından çalındı. Sabah oğlu Semih Kara ile birlikte işe gitmek için kamyonete binen Halit Kara, kontağı çevirdiğinde aracın elektriği olmadığını fark etti. Araçtan inen Semih Kara, akünün yerinde olmadığını fark edince Vizontele filmindeki gibi ‘Baba akü yok’ sözlerini kullandı.

Vizontele filminin 'Baba akü yok' sahnesi Adıyaman'da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi  Vizontele filminin “Baba akü yok” sahnesi Adıyaman’da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi vizontele filminin baba aku yok sahnesi 16528485 3916 m

“BABA AKÜ YOK”

Akünün çalınmasından dolayı işe yürüyerek gitmek zorunda kalan Halit Kara, “Sabah 7’de evden annemin yanından çıktım, arabanın kapısını açarak arabaya bindim. Kontağı açtım ki elektrik yok. Çocuğa arabadan in bir bak arabanın aküsüne falan yerinde mi dedim, baba akü yok dedi. Filim gerçek oldu yani. Polisi aradım, polis de size ekip göndereceğim dedi bekledim, gelen kimse olmadı, onun için ben de kaldım bu şekilde. Bir akü sordum 4 bin TL. Yani bizim deprem bölgesinde olmamıza rağmen bizim bu sıkıntılarımız bizlere yetmiyormuş gibi bir de bu hırsızlıkla uğraşıyoruz yani. Gece zaten tedirgin yatıyoruz bir de gece yatmayıp bir de bunları mı bekleyelim, ayıptır yani” dedi.

Vizontele filminin 'Baba akü yok' sahnesi Adıyaman'da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi  Vizontele filminin “Baba akü yok” sahnesi Adıyaman’da gerçek oldu! Mağdur Baba-oğul hırsıza seslendi vizontele filminin baba aku yok sahnesi 16528485 5133 m

“4 BİN TL MASRAF”

“Baba akü yok” diyen Semih Kara ise “Babam kontağı açtı elektrik gelmiyordu, ‘babam aşağıya in bir bak’ dedi, ben de indim, baba akü yok dedim. Akümüzü çalmışlar. Yani akümüzü getirsinler, 4 bin TL masraf. İşe gideceğiz sabah sabah böyle olmuyor, ayıp yani. Film gerçek oldu” diye konuştu.

  • No Comments
  • 13 Kasım 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir