16 C İstanbul
Taraftarlar yerinde duramıyor! Fenerbahçe ile anlaşan Mourinho’dan ilk paylaşım geldi  Taraftarlar yerinde duramıyor! Fenerbahçe ile anlaşan Mourinho’dan ilk paylaşım geldi taraftarlar yerinde duramiyor fenerbahce ile 17384172 5952 amp 1170x675
By bluehaber

Taraftarlar yerinde duramıyor! Fenerbahçe ile anlaşan Mourinho’dan ilk paylaşım geldi

Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı konuşulan Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, sosya medya hesabından bir paylaşım yaptı. Mourinho’nun paylaştığı görselde bavul, ayakkabı ve çantaların olduğu görüldü. Başarılı antrenörün o paylaşımı Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı.

Süper Lig devi Fenerbahçe‘nin anlaşmaya vardığı ve resmi açıklamanın kısa sürede yapılacağı konuşulan Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, sosya medya hesabından bir paylaşım yaptı.

BAVUL, AYAKKABI VE ÇANTA

Mourinho’nun paylaştığı görselde bavul, ayakkabı ve çantaların olduğu görüldü. Başarılı antrenörün o paylaşımı Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı.

Mourinho’nun yaptığı paylaşım şöyle:

Taraftarlar yerinde duramıyor! Fenerbahçe ile anlaşan Mourinho'dan ilk paylaşım geldi  Taraftarlar yerinde duramıyor! Fenerbahçe ile anlaşan Mourinho’dan ilk paylaşım geldi taraftarlar yerinde duramiyor fenerbahce ile 17384172 3606 m
  • No Comments
  • 31 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir