16 C İstanbul
Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek  Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek surpriz bulusma cumhurbaskani erdogan meral 17400247 2077 amp 1170x675
By bluehaber

Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 17.00’de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i kabul edecek. Kulislere göre, iktidar kanadından Akşener’e “Yeni anayasa süreci içerisinde yer alır mısınız?” teklifi gitti, sürpriz buluşmanın iddialarla aynı döneme denk gelmesi dikkat çekti.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Meral Akşener’in görüşeceğini duyurdu. Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 17.00’de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde İyi Parti eski Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i kabul edecektir” ifadelerine yer verdi.

Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek  Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek surpriz bulusma cumhurbaskani erdogan meral 17400247 1166 m

KAYIPTI, CENAZEDE ORTAYA ÇIKTI

İyi Parti kurultayından sonra pek ortalarda görünmeyen eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz günlerde eski Başbakan Tansu Çiller’in eşi Özer Uçuran Çiller’in cenazesine katılmış, uzun zaman sonra ilk kez kameralar tarafından görüntülenmişti. Akşener’in yeniden göz önüne çıkmasıyla kulisler de hareketlendi. Genel başkanlık görevini bıraktığı gün İYİ Parti ile tüm ilişkisini kesen Akşener’in yeni dönemde devlet yönetiminde görev alabileceği öne sürüldü.

Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek  Sürpriz buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener ile görüşecek surpriz bulusma cumhurbaskani erdogan meral 17400247 9685 m

YENİ ANAYASA İÇİN ÇALIŞAMAYA “EVET” DİYECEK İDDİASI

İktidar kanadından Akşener’e “Yeni anayasa süreci içerisinde yer alır mısınız?” teklifinin gittiği konuşulurken, Akşener’in de belli başlı şartlar sunduğu ve kabul edilmesi durumunda bu teklife “Evet” yanıtını vereceği iddia edildi.

KÜLLİYE’DE GÖRÜŞECEKLER

Kulisler bu iddiayı konuşurken, İletişim Başkanı Fahrettin Altun sürpriz görüşmeyi duyurdu. Erdoğan ile Akşener bugün saat 17.00’de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya gelecek.

  • No Comments
  • 5 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir