16 C İstanbul
Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti  Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti sokak kopekleri talihsiz kadini parcaliyordu 17371668 5668 amp 1170x675
By bluehaber

Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti

Erzurum’un Oltu ilçesinde dört sokak köpeği tarafından saldırıya uğrayan 53 yaşındaki kadın, çevredeki insanlar tarafından kurtarıldı. Yaralanan kadının kolu ve burnu kırıldı. Yetkililerin tedbir almasını isteyen talihsiz kadın, “Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar” dedi.

Erzurum‘un Oltu ilçesinde, 4 sokak köpeğinin saldırısına uğrayan Hülya Altunok (53), kurtulmaya çalışırken 12 basamaklı merdivenlerden yuvarlandı. Çevredekiler tarafından kurtarılıp, hastaneye kaldırılan Altunok’un sağ kolu ile burnunun kırıldığı belirlendi. Tedaviye alınan Altunok, “Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar” dedi.

YARDIMINA ÇEVREDEKİLER YETİŞTİ

İlçenin Karayolları Mahallesi Esenevler bölgesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda annesine gitmek için yola çıkan Hülya Altunok, 4 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Kendi imkanlarıyla köpeklerden kurtulmaya çalışan Altunok, dengesini kaybederek sokak arasındaki 12 basamaklı merdivenden yuvarlandı. Yaralanan Altunok’u köpeklerin saldırısından çevredekiler kurtardı. Oltu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hülya Altunok’un sağ kolu ile burnunun kırıldığı belirlendi.

Sokak köpekleri yaşlı kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti  Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti oltu da sokak kopekleri dehset sacti 2 17371611 o

“BİRİ KOLUMA BİRİ BACAĞIMA SALDIRDI”

Hastanede tedavisi yapılan Altunok, akşam saatlerinde dışarı çıkmaya korkar hale geldiklerini belirterek, “Annemlere gitmek için yola çıktım. Bu sırada 4 sokak köpeği etrafımı sardı. Köpeklerden biri koluma biri bacağıma saldırdı. Onları korkutmak için ayakkabımı çıkarmak isterken dengemi kaybederek merdivenden düştüm. Bu sırada 2 köpek daha saldıracaktı vatandaşlar yardımıma koştu. Onlar olmasaydı beni paramparça ederlerdi” dedi.

Sokak köpekleri yaşlı kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti  Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti oltu da sokak kopekleri dehset sacti 3 17371611 o

“TEZ ZAMANDA BU KÖPEKLERİ TOPLASINLAR”

Kıyafetinin kalın olması sebebiyle köpeklerin diş geçiremediğini söyleyen Altunok, yetkililerin tedbir almasını isteyerek, “Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar” diye konuştu.

  • No Comments
  • 28 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir