16 C İstanbul
Selahattin Demirtaş, 1 yıl sonra ilk paylaşımını yaptı: Bizi burada ağlattınız zalımlar  Selahattin Demirtaş, 1 yıl sonra ilk paylaşımını yaptı: Bizi burada ağlattınız zalımlar selahattin demirtas tan 1 yil sonra ilk paylasim 17277360 3534 amp 1170x675
By bluehaber

Selahattin Demirtaş, 1 yıl sonra ilk paylaşımını yaptı: Bizi burada ağlattınız zalımlar

HDP’nin eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, TFF 2. Lig’de şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen Amedspor’u tebrik etti. Demirtaş paylaşımına “Bizi burada ağlattınız be zalımlar. Hepinizi yürekten kutluyoruz, yolunuz açık olsun” notunu düştü.

Amedspor, dün akşam Somaspor ile oynadığı karşılaşmada rakibini 1-0 mağlup ederek şampiyonluğu garantiledi. Bu gelişmeye kayıtsız kalamayan HDP’nin Edirne Cezaevi’nde bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da gelen şampiyonluk sonrası sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

“BİZİ BURADA AĞLATTINIZ ZALIMLAR”

Yaklaşık 1 yıl sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demirtaş, eşi ve kendisinin Amedspor formalı fotoğrafına “Bizi burada ağlattınız be zalımlar 🙂 Hepinizi yürekten kutluyoruz, yolunuz açık olsun. Rê ya te vekirî be, bajarê evîna min (Yolun açık olsun, aşkımın kenti)” notunu düştü.

İşte Demirtaş’ın o paylaşımı;

Selahattin Demirtaş'tan 1 Yıl Sonra İlk Paylaşım: 'Bizi Burada Ağlattınız Be Zalımlar'  Selahattin Demirtaş, 1 yıl sonra ilk paylaşımını yaptı: Bizi burada ağlattınız zalımlar selahattin demirtas tan 1 yil sonra ilk paylasim 17277360 1335 m
  • No Comments
  • 29 Nisan 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir