16 C İstanbul
Sadettin Saran, Ali Koç lehine adaylıktan çekildi  Sadettin Saran, Ali Koç lehine adaylıktan çekildi saadetin saran ali koc lehine adayliktan cekildi 17317906 5705 amp 1170x675
By bluehaber

Sadettin Saran, Ali Koç lehine adaylıktan çekildi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Saadettin Saran ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında bir dönem daha aday olma kararını açıkladı. Saran’ın da Koç lehine çekilme kararı aldığı öğrenildi. Ali Koç’un basın açıklamasını kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.

Daha önce adaylığı konusunda kesin bir karar veremeyen Ali Koç, Sadettin Saran ile yaptığı görüşmenin ardından 1 dönem daha aday olma kararı aldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Saadetin Saran ile yaptığı görüşmenin ardından son kararını verdi.

SARAN, KOÇ LEHİNE ÇEKİLDİ

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre, Sadettin Saran da Ali Koç lehine çekilme kararı aldı. Ali Koç, seçim çalışmaları kapsamında gelecek haftadan itibaren Anadolu’daki derneklerde, kongre üyeleriyle bir araya gelerek programlara katılacak.

Saadetin Saran, Ali Koç lehine adaylıktan çekildi  Sadettin Saran, Ali Koç lehine adaylıktan çekildi saadetin saran ali koc lehine adayliktan cekildi 17317906 645 m

AZİZ YILDIRIM’IN DA ADAYLIĞI KONUŞULUYOR

Ali Koç ile Sadettin Saran’ın kısa süre içerisinde basın açıklaması yapması bekleniyor. Fenerbahçe’de aday olacağı konuşulan bir diğer isim de Aziz Yıldırım.

  • No Comments
  • 11 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir