16 C İstanbul
Özel’in Arapça tabela çıkışına Şahan Gökbakar’dan tepki: Bu ülkeye yapılmış en büyük haksızlık  Özel’in Arapça tabela çıkışına Şahan Gökbakar’dan tepki: Bu ülkeye yapılmış en büyük haksızlık ozel in arapca tabela cikisina sahan gokbakar dan 17321876 6168 amp 1170x675
By bluehaber

Özel’in Arapça tabela çıkışına Şahan Gökbakar’dan tepki: Bu ülkeye yapılmış en büyük haksızlık

CHP Genel Başkanı Özgür Özel geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Ben belediye başkanlarımı da uyardım. Etkileşim alacağım diye artık Arapça tabelalara karışmayın. Arapça Kur’an dilidir, halk incinir” ifadelerini kullanmıştı. Özel’in sözlerine tepki gösteren oyuncu Şahan Gökbakar “Tabela tartışmak yerine, bu Araplar ülkelerine nasıl döndürülecek onu konuşmak lazım. Ama konuşmuyorlar. Bu ülkeye ve halkına yapılmış en büyük haksızlıktır” dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel katıldığı bir televizyon programında, ‘Suriyeli sığınmacılar ve Arapça tabelalar’ konusunda CHP’li belediyelerin almış oldukları kararlara ilişkin, “Ben belediye başkanlarımı da uyardım. Etkileşim alacağım diye artık Arapça tabelalara karışmayın. Arapça Kur’an dilidir, halk incinir” şeklinde konuşmuştu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Özel’in Arapça tabelalarla ilgili sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, ünlü komedyen Şahan Gökbakar da gelişmeye kayıtsız kalmadı.

“TABELA ASILMAYINCA 10 MİLYON ARAP SIĞINMACI YOK MU OLUYOR?”

Sosyal medya platformu X’teki hesabından Özel’in sözlerini sert bir şekilde eleştiren Gökbakar, “Arapça tabela asılmayınca, 10 milyon Arap sığınmacı yok mu oluyor? Yani, görmeyince dert bitiyor mu? Tabela tartışmak yerine, bu Araplar ülkelerine nasıl döndürülecek onu konuşmak lazım. Ama konuşmuyorlar! Bu ülkeye ve halkına yapılmış en büyük haksızlıktır bu…” ifadelerini kullandı.

Özel'in Arapça tabela çıkışına Şahan Gökbakar'dan tepki: Bu ülkeye yapılmış en büyük haksızlık  Özel’in Arapça tabela çıkışına Şahan Gökbakar’dan tepki: Bu ülkeye yapılmış en büyük haksızlık ozel in arapca tabela cikisina sahan gokbakar dan 17321875 1382 m

  • No Comments
  • 13 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir