16 C İstanbul
Meloni’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayran hayran bakışları görüşmeye damga vurdu  Meloni’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayran hayran bakışları görüşmeye damga vurdu meloni nin cumhurbaskani erdogan a hayran hayran 17509498 9211 amp 1170x675
By bluehaber

Meloni’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayran hayran bakışları görüşmeye damga vurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında İtalya Başbakanı Giorgia Meloni’yle görüştü. Görüşmede Meloni’nin Erdoğan’a karşı samimi tavırları dikkatlerden kaçmadı. O ana ilişkin görüntüler kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temaslarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, son olarak İtalya Başbakanı Giorgia Meloni’yi kabul etti. Görüşmede Meloni’nin Erdoğan’a karşı samimi tavırları dikkat çekti.

Meloni'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran hayran bakışları görüşmeye damga vurdu  Meloni’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayran hayran bakışları görüşmeye damga vurdu meloni nin cumhurbaskani erdogan a hayran hayran 17509497 9832 m

DİĞER LİDERLERE MESAFELİ

Diğer liderlere mesafeli tavırlarıyla adından söz ettiren Meloni’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı duruşu oldukça çok konuşuldu. O ana ilişkin görüntüler kısa sürede sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi.

  • No Comments
  • 11 Temmuz 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir