16 C İstanbul
Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş”  Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş” WhatsApp Image 2024 03 25 at 20
By bluehaber

Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş”

Seçim maratonunun başladığı ilk günden itibaren kar, kış, yağmur, çamur demeden Kütahya’nın beldelerini ve ilçelerini gezen MHP Kütahya Milletvekili ve İçişleri Komisyon Başkanvekili Sayın Ahmet Erbaş çalışmalarıyla tüm Türkiye’ye örnek oluyor.

Kütahya’nın Gediz ilçesinde seçim çalışmalarına MHP Gediz Belediye başkan adayı Necdet Akel’in Seçmen İletişim Merkezi Açılışı ile başlayan Ahmet Erbaş sırasıyla Eski Gediz Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan, Çavdarhisar Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Topbaş, Simav Belediye Başkan Adayı Kübra Tekel Aktulun, Pazarlar Belediye Başkan Adayı İsmail Kul, Şaphane Belediye Başkan Adayı Nail Caner, Altıntaş Belediye Başkan Adayı Hikmet Tunç, Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Ali Ataş, Emet Belediye Başkan Adayı Mustafa Koca, Hisarcık Belediye Başkan Adayı Mustafa Demirtaş, Tepecik Belediye Başkan Adayı Halil Yeşil, Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Ali Ataş, Kuruçay Belediye Başkan Adayı Rengül Atıcı, Gediz-Gökler Belediye Başkan Adayı Yüksel Arık, Seyitömer Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk ile birlikte Seçmen İletişim Merkezlerini açıp esnaf, vatandaş, dernek ve sivil toplum kuruluşlarına ve köy merkezlerine ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş” WhatsApp Image 2024 03 25 at 20

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nun katılımıyla Tavşanlı-Emet Devlet Karayolu, Germiyan Kampüsü, Zafertepe Kavşakları ve Tarihi Yukarı (Koca) köprüsü toplu açılış törenini gerçekleştirdiler.

Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek’in Kütahya ziyaretinde eşlik eden Kütahya MHP Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkan Vekili Sayın Ahmet Erbaş, Kütahya’da sahnelenmesi için mücadele ettiği Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Kütahya’da sahnelenen Yüz Yıllık Destan “Ateş” oyununa Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Sayın Tamer Karadağlı ile birlikte katılım sağladı.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı ile Aizonai Antik Kentini ziyaret eden Ahmet Erbaş’ın, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün bir oyununun Aizonai Antik Kenti’nde sahnelenmesi düşüncesi, gerçekleşmesi bakımından merak konusu oldu.

Çalışmalarına dur durak demeden devam eden Ahmet Erbaş’ı, ziyaret eden MHP MYK üyesi, 26. ve 27. Dönem MHP Milletvekili Sayın Erkan Haberal’da destek verdi.

Sayın Ahmet Erbaş seçim gününe kadar ve sonrasında da sahalarda olacağının sinyalini vermiş oldu.

Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş” WhatsApp Image 2024 03 25 at 20
Kütahya’dan Tüm Türkiye’ye Örnek Milletvekili “Ahmet Erbaş” WhatsApp Image 2024 03 25 at 20
  • No Comments
  • 25 Mart 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir