16 C İstanbul
Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı  Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı kreste dehset gercek kamerada ortaya cikti 16969677 1513 amp 1170x675
By bluehaber

Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı

Kırıkkale‘de özel bir kreşte eğitmenlik yapan A.K. tarafından kolundan tutularak savrulan 2,5 yaşındaki Hasan Efe Kuşdoğan’ın kafası masaya çarptı. Daha sonra yere düşen çocuk yaralandı. Kreşin mutfak atölyesi bölümünde yaşanan olay, anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

KREŞTEKİLERİN PANİK ANLARI KAMERADA

Çocuğun masaya çarparak yere düşmesinin ardından öğretmenin ve görevlilerin panik halleri yer aldığı olayın görüntülerini kameradan izleyen aile, durumu Cumhuriyet savcılığına bildirerek şikayetçi oldu. Hasan Efe’nin babası Hasan Kuşdoğan, çocuğunun kafasına dikiş atıldığını belirterek, gerçeği güvenlik kamerasını izlediklerinde öğrendiklerini söyledi.

“OĞLUMUN KAFASINI MASAYA ÇARPTIĞINI SÖYLEDİLER”

Öğretmenin kamerada görüldüğü şekilde olmadığını iddia ettiğini anlatan Kuşdoğan, “Eşimi telefon ile aradılar, oğlum Hasan Efe’nin kafasının masaya çarparak yarıldığını, önemsenecek herhangi bir şeyin olmadığını söylediler. Anne, baba olarak kreşe gittik. Kreşte de çocuğumuzun başındaki yaranın derin olduğunu gördük. Hemen çocuğumuzu alarak, hastaneye gittik. Çocuğuma hastanede röntgen ve tomografisi çekildi. Daha sonra da çocuğumun 24 saat boyunca risk taşıdığını söylediler. Hastaneye gelmekte de gecikildiğini söylediler.

“İTEKLEMEDİK, ELİNDEN TUTTUK DEDİLER”

Daha sonra çocuğumun kafasına dikiş atıldı. Hastaneden çıktıktan sonra da biz kreşe gittik. Bu olayın nasıl olduğunu sorduk. Kamera görüntülerini izledik. Kamera görüntüsü onlara göre yanlış yansıyormuş. Bize, ‘kamera görüntüsünde bizim iteklediğimiz gözüküyor ama iteklemedik. Biz savurmadık, elinden tuttuk’ dediler.” dedi.

“BU KREŞTE TELEFON YOK MU?”

Olay sonrasında klinik yetkililerinin ambulans çağırmadığını ifade eden Kuşdoğan, “Ama kamera görüntüsünde eğitmenin çocuğumuzu kolundan savurduğunu gördük. Kolundan savuruyor, masaya çarpıyor, daha sonra yere düşüyor, yerde de kafasını yere vuruyor ve orada kalıyor. Daha sonra da alıyorlar, elini yüzünü temizliyorlar. Üstünü temizliyorlar. Yaklaşık bir saat sonra da bizi arıyorlar. Bu özel kreşte telefon yok mu, hiç mi aracınız yok?

Hastaneye götürmüyorlar, 112’yi aranıp ambulans çağrılmıyor, hiçbir şey yapılmıyor. Sadece diyorlar ki, ‘hiçbir şey yok, biz böyle bir şey olsun istemedik.’ Sonuçta 2,5 yaşında, 32 aylık bir çocuk. Konuşamayan, kendini ifade edemeyen bir çocuk. Biz oraya çocuğumuzu ne dövülsün diye ne de savrulsun diye götürdük. Ama sonuç bu” diye konuştuğu.

“KAYITLARI İZLEDİĞİMİZDE ÇILGINA DÖNMEMEK İMKANSIZ”

Hasan Efe’nin annesi Özlem Kuşdoğan ise “Kamera kayıtlarını izlediğinizde insanın çılgına dönmemesi imkansız bir durum. Biz çocuğumuzu önce Allah’a, sonra okuluna, öğretmenine emanet ettik. Ama hiç kimse, hiçbir Allah’ın kulu oradaki ağzı dili olmayan bir çocuğu kolundan itip, kafasını masaya vurdurup, sonra yere düşürüp, ‘biz burada müdahale ettik, yarası derin değil’ diyemez. Darbeyi kafadan aldı, kafa en riskli bölge” şeklinde konuştu.

Kreşte dehşet: Gerçek kamerada ortaya çıktı  Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı kreste dehset gercek kamerada ortaya cikti 3 16969677 o
Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı  Kreşte eğitmenin ittiği çocuk ölümden döndü! Gerçek kamerada ortaya çıktı kreste egitmenin ittigi cocuk olumden dondu 16969677 1490 m
  • No Comments
  • 22 Mart 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir