16 C İstanbul
Jose Mourinho’nun ilk talebi ortaya çıktı: Kimseyi satmayın, herkesi görmek istiyorum  Jose Mourinho’nun ilk talebi ortaya çıktı: Kimseyi satmayın, herkesi görmek istiyorum jose mourinho nun ilk talebi ortaya cikti 17386067 6470 amp 1170x675
By bluehaber

Jose Mourinho’nun ilk talebi ortaya çıktı: Kimseyi satmayın, herkesi görmek istiyorum

Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe ile iki yıllık anlaşma sağladı. Mourinho’nun, sarı-lacivertli takımdan iki futbolcuyla görüştüğü ve yönetime, “Kimseyi satmayın. Takımdaki herkesi görmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Süper Lig devi Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Jose Mourinho‘nun, sarı-lacivertli yönetimden talep ettiği ilk şey de ortaya çıktı.

İSTANBUL’A GELECEK

Jose Mourinho‘nun bugün Real Madrid ile Dortmund arasında oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi maçını izleyeceği, ardından ise kolları sıvayarak Fenerbahçe için yeni sezon çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

FRED, DZEKO VE JESUS’U ARADI

Fanatik’te yer alan habere göre, Jose Mourinho hem Ali Koç hem de Aziz Yıldırım kanadıyla görüşme yaparken, Fenerbahçe’nin iki tecrübeli oyuncusundan da bilgi aldığı ortaya çıktı. Portekizli teknik adamın Fred ve Dzeko’yu arayarak bilgiler aldığı öğrenildi. Mourinho’nun ayrıca Fenerbahçe’yi çalıştıran isimlerden biri olan Jorge Jesus ile de görüştüğü bildirildi.

Jose Mourinho'nun ilk talebi ortaya çıktı: Kimseyi satmayın, herkesi görmek istiyorum  Jose Mourinho’nun ilk talebi ortaya çıktı: Kimseyi satmayın, herkesi görmek istiyorum jose mourinho nun ilk talebi ortaya cikti 17386067 2936 m

“KİMSEYİ SATMAYIN”

Fenerbahçe’nin maçlarını takip eden Jose Mourinho’nun, Branco ile yaptığı görüşmelerde “Kimseyi satmayın. Takımdaki herkesi görmek istiyorum” dediği de öğrenildi.

  • No Comments
  • 1 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir