16 C İstanbul
Görüşme yapıldı! Volkan Demirel sonrası Hatayspor’da Ancelotti sesleri  Görüşme yapıldı! Volkan Demirel sonrası Hatayspor’da Ancelotti sesleri gorusme yapildi volkan demirel sonrasi hatayspor 17401687 2431 amp 1170x675
By bluehaber

Görüşme yapıldı! Volkan Demirel sonrası Hatayspor’da Ancelotti sesleri

Süper Lig’de kalmayı başaran Hatayspor, teknik direktörlük koltuğunu doldurmak için arayışlara başladı. Volkan Demirel ile yollarını ayıran Hatayspor, Real Madrid’de Carlo Ancelotti’nin yanında yardımcı antrenör olarak çalışan Davide Ancelotti’yi gündemine aldı. Hatayspor yönetimi, Ancelotti ile ön görüşme yaparak ilk teklifini sundu.

Süper Lig’de kalmayı başaran HataysporVolkan Demirel‘den boşalan teknik direktörlük koltuğunu doldurmak için arayışlarını sürdürürken, sürpriz bir ismi gündemine aldı.

GÖRÜŞME YAPILDI, TEKLİF SUNULDU

Genç teknik adam Volkan Demirel ile yollarını ayıran Hatayspor’da sürpriz bir isim gündeme geldi. İddiaya göre Hatayspor’da ilk hedef Real Madrid’de babası Carlo Ancelotti‘nin yanında yardımcı antrenör olarak çalışan Davide. Yönetim Davide Ancelotti ile bir ön görüşme yapıp teklif de sundu.

Görüşme yapıldı! Volkan Demirel sonrası Hatayspor'da Ancelotti sesleri  Görüşme yapıldı! Volkan Demirel sonrası Hatayspor’da Ancelotti sesleri gorusme yapildi volkan demirel sonrasi hatayspor 17401687 6300 m

CARLO ANCELOTTİ’NİN YARDIMCILIĞINI YAPIYOR

Davide Ancelotti, PSG’yi çalıştırdığından beri babası Carlo Ancelotti ile birlikte görev alıyor. Hatayspor’un gözlerini diktiği 34 yaşındaki teknik direktörle ayrıca Fransa Ligi takımlarından Reims’ta ilgileniyor.

  • No Comments
  • 5 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir