16 C İstanbul
Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni anlaşma sağladı  Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni anlaşma sağladı fenerbahce mert hakan yandas ile anlasma sagladi 17352785 9734 amp 1170x675
By bluehaber

Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni anlaşma sağladı

Fenerbahçe, 29 yaşındaki futbolcusu Mert Hakan Yandaş ile yeni sözleşme imzalama kararı aldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, seçimi kazanırsa Mert Hakan ile masaya oturacak.

Süper Lig devi Fenerbahçe’de 1-0 kazanılan Galatasaray derbisinde maç öncesi ve sonrasıyla yaptıklarıyla gündem olan olan Mert Hakan Yandaş hakkında karar verildi.

ALİ KOÇ İLE ANLAŞTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mert Hakan ile el sıkıştı. Seçim kazanılırsa imzalar atılacak. Görüşmeler arasında 29 yaşındaki yaşındaki futbolcunun, “Fenerbahçe ile pazarlık yapmam. İsterseniz boş mukaveleye imza atayım” dediği de öğrenildi.

9 KEZ SKORA KATKI VERDİ

Sarı-lacivertliler ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan başarılı futbolcu, bu sezon 27 maçta 3 gol, 6 asistlik performans gösterdi.

Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni anlaşma sağladı  Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni anlaşma sağladı fenerbahce mert hakan yandas ile yeni anlasma 17352784 5281 m
  • No Comments
  • 22 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir