16 C İstanbul
Erdoğan’la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya’da ofis tuttu  Erdoğan’la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya’da ofis tuttu erdogan la surpriz gorusmesinin ardindan dikkat 17419489 4335 amp 1170x675
By bluehaber

Erdoğan’la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya’da ofis tuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sürpriz görüşmesi sonrası kulislerde Cumhurbaşkanı Yardımcılığı teklifi aldığı öne sürülen İYİ Parti’nin eski lideri Meral Akşener’den dikkat çeken bir hamle geldi. Akşener, çalışmaları için Ankara Çankaya’da Meclis’e yakın bir noktada ofis tuttu.

İyi Parti‘nin önceki lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yaptığı sürpriz görüşme sonrası çok konuşulacak bir adım attı. Kendisiyle ilgili “Cumhurbaşkanı Yardımcılığı teklif edildi.” iddiaları sıcaklığını korurken Akşener, çalışmaları için Çankaya’da bir ofis tuttu.

Erdoğan'la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya'da ofis tuttu  Erdoğan’la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya’da ofis tuttu erdogan la surpriz gorusmesinin ardindan dikkat 17419489 6997 m

Siyaset kulislerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmeyle ilgili farklı yorumların ortaya atılmasına sessiz kalan Akşener, İsmail Saymaz’ın aktardığına göre, Çankaya’da TBMM’ye çok yakın bir mesafede Cinnah Caddesi’nde 57 numaralı binanın ikinci katında bir ofis tuttu ve taşınma süreci de bugün başladı.

UZUN SÜRE ORTALARDA GÖRÜNMEYİP ÇİLLER’İN CENAZESİNDE ORTAYA ÇIKMIŞTI

31 Mart’ta İYİ Parti’nin aldığı ağır sonuçlar sonrası kurultaya giden partide tekrar aday olmayan Meral Akşener, uzun süren sessizlik döneminin ardından 3 Haziran’da eski Başbakan Tansu Çiller’in eşi Özer Uçuran Çiller’in cenazesine katılmış, değiştirdiği saç rengiyle dikkat çeken Akşener 5 Haziran’da da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Külliye’de bir araya gelmişti.

Erdoğan'la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya'da ofis tuttu  Erdoğan’la sürpriz görüşmesinin ardından dikkat çeken hamle! Akşener, Çankaya’da ofis tuttu erdogan la surpriz gorusmesinin ardindan dikkat 17419489 1584 m

Erdoğan ile Akşener arasındaki görüşmenin, İYİ Parti’nin yeni lideri Müsavat Dervişoğlu’nun yeni anayasa sürecindeki sert tutumuyla ilişkilendirilmiş, hatta Akşener’e Cumhurbaşkanı Yardımcılığı teklif edildiği öne sürülmüştü. Akşener, görüşmeyle ilgili şimdiye kadar bir açıklamada bulunmadı.

  • No Comments
  • 10 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir