16 C İstanbul
Denizli’de 1 Mayıs yürüyüşünde LGBT bayrağı açan kişiye saldırı  Denizli’de 1 Mayıs yürüyüşünde LGBT bayrağı açan kişiye saldırı denizli de 1 mayis yuruyusunde lgbt bayragi acan 17284519 9008 amp 1170x675
By bluehaber

Denizli’de 1 Mayıs yürüyüşünde LGBT bayrağı açan kişiye saldırı

Denizli’de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yürüyüş ve mitingle kutlandı. 1 Mayıs kutlamalarının toplanma yeri olan Çınar Meydanı’na ilerleyen sendikalı gruptan bir kişinin açtığı LGBT bayrağı, ortalığı karıştırdı. LGBT bayrağı açan kişiye saldıran bir şahsı polis ekipleri uzaklaştırdı.

Denizli‘de 1 Mayıs yürüyüşü sırasında LGBT bayrağı açan bir kişiye saldıran şahıs gerginliğe ve kavgaya neden oldu.

“SİZ GENÇLİĞE ZARAR VERİYORSUNUZ”

Olay, Merkezefendi ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde düzenlenen 1 Mayıs kutlamaları öncesinde meydana geldi. 1 Mayıs kutlamalarının toplanma yeri olan Çınar Meydanı’na ilerleyen sendikalı gruptan bir kişinin açtığı LGBT bayrağı, parkta oturan yaşlı bir vatandaş tarafından “Siz gençliğe zarar veriyorsunuz.” tepsiyle karşılandı.

Denizli'de 1 Mayıs yürüyüşünde LGBT bayrağı açan kişiye saldırı  Denizli’de 1 Mayıs yürüyüşünde LGBT bayrağı açan kişiye saldırı denizli de 1 mayis kutlamalari da lgbt gerili 2 17284519 o

LGBT BAYRAĞI AÇAN BİR KİŞİYE SALDIRDI

İkili arasında başlayan sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü. LGBT bayrağı açan bir kişiye saldıran şahıs, gerginlikle “Siz gençleri bozuyorsunuz.” diye bağırmasının ardından kavgaya neden oldu. Olayda, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, kalabalık arasında LGBT bayrağı açan bir kişiye saldırdı. Saldırı sonrası iki kişi arasında arbede yaşandı ve diğer yürüyüşçüler araya girerek kavgayı ayırmaya çalıştı. Polis olay yerinde müdahalede bulundu.

  • No Comments
  • 2 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir