16 C İstanbul
‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisi Yayınlandı ve Dağıtımı Yapıldı  ‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisi Yayınlandı ve Dağıtımı Yapıldı WhatsApp Image 2023 12 22 at 20
By bluehaber

‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisi Yayınlandı ve Dağıtımı Yapıldı

Sivas’ta Cumhuriyetimizin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği tarafından gerçekleştirilen etkinlikler ile birlikte, turizm alanında Sivas’ta gezilecek, görülecek doğa harikaları, coğrafi işaretli ürünler ve iş dünyası ile yapılan röportajların içerisinde yer aldığı Cumhuriyetin Işığında Sivas Dergisi yayınlanarak Sivas’ın birçok bölgesine dağıtımı yapıldı.

Sivas Valiliğinin katkılarıyla, Gazeteci Hakan Bakar tarafından hazırlanan ‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisi okuyucular tarafından tam not aldı.

Şehirdeki esnaflara, işletmelere, terminal, otellere, kafe, lokanta, kamu kurumları ve üniversite gibi şehirde vatandaşların yoğun olduğu birçok bölgede “Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisi ücretsiz olarak dağıtıldı.

Derginin hazırlanmasını ve editörlüğünü üstlenen Gazeteci Hakan Bakar, Derginin basımının ardından ‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ adlı dergiyi Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’e takdim etti.

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, “Sivas’ta Cumhuriyetimizin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Valiliğimiz tarafından gerçekleştirilen etkinliklerin bir bölümü bu dergi sayesinde güzel bir arşiv niteliğinde oldu. Başarılı bir çalışma olmuş. Emeklerinize sağlık.” ifadelerini kullandı.

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’e ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Gazeteci Hakan Bakar, “Cumhuriyetin Işığında Sivas’ dergisi hakkında şu ifadelere yer verdi. “Cumhuriyetimizin temellerini atıldığı bir şehirde yaşamaktan mutluluk duyuyorum. Dergide başta Sivas’ta Cumhuriyetimizin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliğimiz tarafından gerçekleştirilen etkinlikler ile birlikte, şehrimizin geçmişten bugüne tarihi konuları, yine turizm alanında gezilecek görülecek doğa harikaları, bununla birlikte yeme içme lezzet konusunda zengin bir içeriğe sahip Sivas’ımızın coğrafi işaret alan ürünleri ile iş dünyasının Sivas ilimizde yapmış oldukları yatırımlara dair röportajları elimizden geldiği kadar ‘Cumhuriyetin Işığında Sivas’ Dergisinde işlemeye çalıştık. Cumhuriyetimizin 100. Yılında böylesine anlamlı bir dergiyi hazırlamak bana nasip oldu. Öncelikle Sayın Valimize bizlere destek olduğu için teşekkür ederim. Yine iş dünyasına da teşekkür ederim güzel röportajlar ile dergide birçok farklı konuları ele almış olduk. Dergiyi ilk önce Sayın Valimize takdim ettik. Ve sonrasında şehrin birçok bölgesinde dağıtımını gerçekleştirdik. Yaşasın Cumhuriyet” şeklinde ifade etti.

  • No Comments
  • 22 Aralık 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir