16 C İstanbul
Cadde ortasında koyun kesti, yetmedi tüm pisliğini de kanala boşalttı  Cadde ortasında koyun kesti, yetmedi tüm pisliğini de kanala boşalttı kestigi koyunun kanini ve diskisi suya doken kisi 17386952 1263 amp 1170x675
By bluehaber

Cadde ortasında koyun kesti, yetmedi tüm pisliğini de kanala boşalttı

Adana’da sulama kanalının yanındaki caddede koyun kesen bir şahıs, kestiği hayvanın kanını ve dışkısını kanala akıttı. Polis tarafından yakalanan şahsa 977 lira para cezası kesildi.

Adana‘da sulama kanalının yanında koyun kesen ve hayvanın kanı ile dışkısını kanala akıtan kişi, polis tarafından yakalandı.

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Kıyıboyu Caddesi’nde meydana geldi. Ziver A. sulama kanalının yanında koyun kesti. Kestiği koyunun kanını ve dışkısını suya akıtan Ziver A. bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

Kestiği koyunun kanını ve dışkısı suya döken kişi yakalandı  Cadde ortasında koyun kesti, yetmedi tüm pisliğini de kanala boşalttı kestigi koyunun kanini ve diskisi suya doken kisi 17386952 4211 m

977 LİRA CEZA KESİLDİ

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler söz konusu şahsı kısa süre içinde yakaladı. Zabıta ekiplerince 977 TL para cezası kesilen şüpheli ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  • No Comments
  • 1 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir