16 C İstanbul
Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti  Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti bosanma asamasindaki karisina dehseti yasatti 17483127 7598 amp 1170x675
By bluehaber

Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti

İstanbul’da iki çocuk annesi Safiye Bıçak, boşanma aşamasındaki kocası tarafından sokak ortasında silahla vurularak katledildi. Kaçan saldırganın yakalanması için polis ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Görgü tanıkları, şüphelinin “Yaklaşmayın öldürürüm hepinizi.” diye bağırdığını ifade etti.

İstanbul Pendik’te Vedat Bıçak, boşanma aşamasındaki eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan kadın hastanede hayatını kaybederken, saldırgan önce evine çıkarak etrafa tehditler savurdu ardından da kaçarak kayıplara karıştı.

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE EVLERİ AYIRDILAR

Olay, Dumlupınar Mahallesi’nde bugün saat 07.30’da meydana geldi. 2 çocuk annesi 46 yaşındaki Safiye Bıçak, eşi 48 yaşındaki Vedat Bıçak ile şiddetli geçimsizlik yaşıyordu. Vedat Bıçak, yaklaşık 2 aydır eşiyle oturduğu daireden bir üst katta olan annesinin yanına taşındı.

Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti  Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti bosanma asamasindaki karisina dehseti yasatti 17483127 3508 m

İŞE GİTMEK İÇİN EVDEN ÇIKAN KARISINA KURŞUN YAĞDIRDI

Bugün sabah saatlerinde ise Safiye Bıçak, kardeşiyle birlikte işe gitmek üzere evlerinin karşısındaki kaldırımda yürümeye başladı. Safiye Bıçak kaldırımdaki konteynere çöp atmaya gittiği sırada, yanına yaklaşan Vedat Bıçak silahını çıkararak Safiye Bıçak’a defalarca ateş etti. Kadın kanlar içinde yere yığılırken şüpheli binaya girip evine çıktı ve pencereden etrafa tehditler savurdu. Daha sonra ise olay yerinden kaçtı.

Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti  Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti bosanma asamasindaki karisina dehseti yasatti 17483127 1064 m

2 ÇOCUK ANNESİ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Silah seslerini duyan mahalle sakinleri polise haber verdi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Safiye Bıçak’ı ambulansla hastaneye götürdü. Bıçak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çevrede güvenlik önlemi alarak inceleme yapan ekipler kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti  Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı! İşe giderken vurulan kadın hayatını kaybetti bosanma asamasindaki karisina dehseti yasatti 17483127 8774 m

“‘YAKLAŞMAYIN ÖLDÜRÜRÜM HEPİNİZİ DİYE BAĞIRIYORDU”

Mahalle sakini Şenay Yelden, “Silah sesine çıktık, ne olduğunu anlamadık. Kadını yerde, yatıyor olduğunu gördüm. Eşi de üst kattan bağırıyordu ‘Yaklaşmayın öldürürüm hepinizi’ diye. Sonra ambulans geldi. Öldüren eşiymiş. Sık sık kavga ediyorlardı. Eşi alkol alıyordu. Madde bağımlısıydı sanırım. Biz sadece kadını yerde yatıyor halde gördük. Sabah kardeşiyle beraber işe gidiyormuş. Çöpü atayım demiş kardeşine. Takip ediyormuş eşi. Yukarıdan aşağı inmiş. Silah sıkmış oradan yukarı çıkmış. Tehdit etmeye devam ediyordu. Ölen kadın alt katta oturuyordu. Diğeri üstte oturuyordu. 2 çocukları var, bir kız bir erkek” sözleriyle yaşananları anlattı.

“BİR SÜREDİR ARALARINDA PROBLEM VARDI”

Olaya ilişkin konuşan mahalle muhtarı Hasgül Kaya, “Bir süredir aralarında problem vardı. Bu sabah da bu olay yaşandı. Mahallemizde bu tarz bir şey yaşandığı için çok üzgünüz” dedi.

  • No Comments
  • 3 Temmuz 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir