16 C İstanbul
Bir değil iki değil! Fırat Aydunus, Süper Kupa finalini yönetecek hakemi de bildi  Bir değil iki değil! Fırat Aydunus, Süper Kupa finalini yönetecek hakemi de bildi firat aydunus tan bomba kehanet super kupa 16660504 6052 amp 1170x675
By bluehaber

Bir değil iki değil! Fırat Aydunus, Süper Kupa finalini yönetecek hakemi de bildi

Eski hakem Fırat Aydunus, 29 Aralık’ta Suudi Arabistan’da oynanacak Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa finalini Abdulkadir Bitigen’in yöneteceğini söylemişti. TFF’den yapılan açıklama Aydunus’u yine haklı çıkardı. Dev mücadeleyi Bitigen yönetecek.

Süper Lig’in 18 haftasında oynanan Fenerbahçe- Galatasaray derbisinin 0-0 sonuçlanmasının ardından gözler Süper Kupa finaline çevrilmişti.

AYDUNUS’UN KEHANETİ YİNE TUTTU

Eski hakem Fırat Aydunus, 29 Aralık’ta Suudi Arabistan’da oynanacak Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa finalini Abdulkadir Bitigen yöneteceğini söylemişti.

SÜPER KUPA FİNALİ ARABİSTAN’DA

İki ezeli rakip, 29 Aralık’ta Suudi Arabistan’da oynanacak Süper Kupa maçında kozlarını paylaşacak. Lig şampiyonu Galatasaray ile Türkiye Kupası’nı müzesine götüren Fenerbahçe’nin karşı karşıya geleceği maç büyük heyecana sahne olacak.

YİNE FIRAT AYDINUS’UN DEDİĞİ OLDU

Süper Lig’in eski hakemi Fırat Aydınus, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa finalinin Abdulkadir Bitigen’in yöneteceğini söylemişti. Aydunus’un kehaneti tuttu. Aydunus, daha önce Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini yöneten Atilla Karaoğlan’ı da doğru tahmin etmişti.

  • No Comments
  • 25 Aralık 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir