16 C İstanbul
Bilecik’te, terk edilmiş bir fabrikada kadın cesedi bulundu  Bilecik’te, terk edilmiş bir fabrikada kadın cesedi bulundu bilecik te bos bir fabrikada kadin cesedi bulundu 16568843 3885 amp 1170x675
By bluehaber

Bilecik’te, terk edilmiş bir fabrikada kadın cesedi bulundu

Bilecik’te 2005 yılından bu yana kullanılmayan bir tekstil fabrikasında kadın cesedi bulundu. Polis ve jandarma ekipleri, cesedin kimliği tespit ederken kadının şüpheli ölümüne ilişkin çalışma başlattı.

Bilecik‘te yıllardır kullanılmayan bir tekstil fabrikasında dün gece saatlerinde bir kadın cesedi bulundu. Şüpheli olayla ilgili jandarma ve polis ekipleri çalışma başlattı.

KADIN CESEDİ BULUNDU

Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 2005 yılında üretimini durduran bir tekstil fabrikasında kadın cesedi ihbarı alan ekipler harekete geçti. Olay yerine ulaşan polis, jandarma ve 112 ekipleri, 67 yaşında ve isminin Ö.T. olduğu tespit edilen bir kadın cesediyle karşılaştı.

Bilecik'te boş bir fabrikada kadın cesedi bulundu  Bilecik’te, terk edilmiş bir fabrikada kadın cesedi bulundu bilecik te bos bir fabrikada kadin cesedi bul 16568843 o

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATTI

Olay yeri inceleme ekipleri alanda geniş çaplı bir çalışma yaparken, savcılık incelemesinin ardından kadının cansız bedeni Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili hem polis hem de jandarma ekipleri kapsamlı bir çalışma başlattı.

  • No Comments
  • 26 Kasım 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir