16 C İstanbul
Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı  Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı balikesir de kurye ogrencinin oldurulme anlari 17327752 2918 amp 1170x675
By bluehaber

Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı

Balıkesir’de kuryelik yaparken bıçaklı saldırıya kurban giden üniversite öğrencisi Ata Emre Akman’ın, öldürüldüğü ana ait görüntüler ortaya çıktı. Akman’ın, çalıştığı restorana gelen siparişi teslim ettikten sonra E.Ö. isimli şahıs tarafından sokak ortasında defalarca bıçaklandığı an saniye saniye kameraya yansıdı. Akman’ın aldığı bıçak darbeleriyle bir süre sonra yere düştüğü de görüldü.

Balıkesir‘de kuryelik yapan Ata Emre Akman’ın, çalıştığı zincir restorana gelen siparişi adresine teslim ettikten sonra, E.Ö. tarafından defalarca bıçaklanarak öldürüldüğü anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

CİNAYET ANI KAMERADA

Balıkesir‘in Karesi ilçesinde bıçaklı saldırıda hayatını kaybeden, harçlığını çıkarmak için motokuryelik yapan üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Ata Emre Akman cinayetinde kan donduran kamera görüntüleri ortaya çıktı. Cinayet anına ait görüntüler vahşetin boyutu bir kez daha gözler önüne serildi.

Balıkesir'de kurye öğrencinin öldürülme anları kamerada  Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı balikesir de kurye ogrencinin oldurulme anlari 17327752 5266 m

YAKASINDAN TUTUP DEFALARCA BIÇAKLADI

Cinayet anına ait görüntülerde, sipariş götürdüğü evden inen Akman’ı, sokakta 17 yaşındaki E.Ö.’nün karşıladığı görüldü. E.Ö’nün, Akman’ı yakasından tuttuğu ve defalarca bıçakladığı anlar kameraya yansıdı.

Balıkesir'de kurye öğrencinin öldürülme anları kamerada  Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı balikesir de kurye ogrencinin oldurulme anlari 17327752 7344 m

ALDIĞI BIÇAK DARBELERİ SONRASI DÜŞTÜ

Motokurye Akman’ın, aldığı bıçak darbeleri sonucu bir süre sendeleyerek yürüdüğü ve ardından ise motosikletinin yanına gelip düştüğü görüldü.

Balıkesir'de kurye öğrencinin öldürülme anları kamerada  Balıkesir’de bıçaklanarak katledilen kurye öğrencinin cinayet anı görüntüler ortaya çıktı balikesir de kurye ogrencinin oldurulme anlari 17327752 9801 m

NE OLMUŞTU?

Henüz 5 gün önce işe giren ve siparişi teslim etmek için motosikletle yola çıkan Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencisi Ata Emre Akman’a, E.Ö. (17) adlı kişi, Karesi ilçesi Karaoğlan Mahallesi Emir Sokağı’nda henüz bilinmeyen bir nedenle bıçakla saldırılmıştı. Vücudunun çeşitli yerlerinden 10 bıçak darbesi alan Akman, olay yerinde hayatını kaybetmiş, kaçan E.Ö. polis ekiplerince yakalanmıştı.

  • No Comments
  • 14 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir