16 C İstanbul
Arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi, velisi okul müdürü ile görüşürken pencereden atlayarak intihar etti  Arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi, velisi okul müdürü ile görüşürken pencereden atlayarak intihar etti arkadaslariyla kavga eden lise ogrencisi velisi 16650494 6465 amp 1170x675
By bluehaber

Arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi, velisi okul müdürü ile görüşürken pencereden atlayarak intihar etti

Mersin’de arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisinin velisi okula çağrıldı. Veli ile okul müdürünün görüşmesi sırasında öğrenci, 3. kattaki sınıf penceresinden aşağıya atladı. Ağır yaralanan öğrenci ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Mersin‘de arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi okulun penceresinden atlayarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SINIF PENCERESİNDEN KENDİNİ BOŞLUĞA BIRAKTI

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında merkez Toroslar ilçesindeki Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 10. sınıf öğrencisi A.B., 3 arkadaşıyla kavga ettikten sonra velisi okula çağrıldı. Veli ve okul müdürünün görüşmesi sırasında A.B., 3’üncü katta bulunan sınıf penceresinden kendisini boşluğa bıraktı. Okul idaresinin ihbarı üzerinde bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ambulansla Mersin Şehir Hastanesine götürülen A.B., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Mersin'de Kavga Eden Lise Öğrencisi Pencereden Atlayarak Hayatını Kaybetti  Arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi, velisi okul müdürü ile görüşürken pencereden atlayarak intihar etti mersin de kavga eden lise ogrencisi pencereden 16650494 2519 m

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN AÇIKLAMA

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Toroslar ilçemizde bulunan Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10/B sınıfında okumakta olan A.B. isimli öğrencimizin 21.12.2023 tarihinde okulda üç arkadaşı ile kavga etmesi üzerine okul yönetimi tarafından öğrencinin velisi konu hakkında bilgi verilmek üzere okula çağırılmış, okul müdürü ile velinin görüşme yaptığı saat: 12: 00 sularında, A.B. isimli öğrencimiz 3.katta bulunan 10/B sınıfının penceresinden atlamıştır.

Mersin'de Kavga Eden Lise Öğrencisi Pencereden Atlayarak Hayatını Kaybetti  Arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi, velisi okul müdürü ile görüşürken pencereden atlayarak intihar etti mersin de kavga eden lise ogrencisi pencereden 16650494 1610 m

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın fark edilmesi üzerine okul idaresi tarafından ivedilikle ambulans çağırılmış, emniyet güçlerine haber verilmiştir. Ambulansla Mersin Şehir Hastanesine götürülen öğrencimiz yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir. Yaşanan bu elim olay ile ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmıştır.”

  • No Comments
  • 22 Aralık 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir