16 C İstanbul
Annesiyle ilişki yaşayan ev sahibini öldürüp intihar etti  Annesiyle ilişki yaşayan ev sahibini öldürüp intihar etti afyonkarahisar da ev sahibiyle tartisan kisi 16675125 5366 amp 1170x675
By bluehaber

Annesiyle ilişki yaşayan ev sahibini öldürüp intihar etti

Afyonkarahisar’da yaşayan Taner C., annesiyle gönül ilişkisi yaşadığını öğrendiği ev sahibini silahla öldürdükten sonra intihar etti.

Afyonkarahisar’da bir kişi, annesinin gönül ilişkisi yaşadığı ve bu nedenle tartıştığı ev sahibini silahla öldürdükten sonra intihar etti.

ÖNCE EV SAHİBİNİ SONRA KENDİNİ ÖLDÜRDÜ

Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesinde Taner C. ile ev sahibi Yüksel K. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Taner C., ev sahibi Yüksel K.’ya silahla ateş açtı. Ardından kendi evine giden genç, aynı silahla kafasına ateş ederek intihar etti.

Afyonkarahisar'da Ev Sahibiyle Tartışan Kişi Silahla Öldürdü ve İntihar Etti  Annesiyle ilişki yaşayan ev sahibini öldürüp intihar etti afyonkarahisar da ev sahibiyle tartisan kisi 16675125 8866 m

EV SAHİBİYLE ANNESİYLE GÖNÜL İLİŞKİSİ YAŞADIĞINI ÖĞRENMİŞ

Olayın ardından çevredekilerin haber vermesi üzerine bölgeye çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipleri yaptıkları incelemede ev sahibi ve kiracının öldüğünü belirlendi. Yapılan incelemelerin ardından şansların cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Olayın ardından savcılık tarafından soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Evde bulunan Taner C.’nin annesi S.C’nin (55) ilk ifadesinde ev sahibi Yüksel K. ile gönül ilişkisi yaşadıklarını söylediği, durumu öğrenen oğlunun şahsı silahla başından vurup intihar ettiğini öne sürdüğü öğrenildi.

Afyonkarahisar'da Ev Sahibiyle Tartışan Kişi Silahla Öldürdü ve İntihar Etti  Annesiyle ilişki yaşayan ev sahibini öldürüp intihar etti afyonkarahisar da ev sahibiyle tartisan kisi 16675125 8067 m
  • No Comments
  • 29 Aralık 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir