16 C İstanbul
Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı  Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı aldatilan kadinin intikami buyuk oldu 17381606 1167 amp 1170x675
By bluehaber

Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı

Adana’da kim tarafından asıldığı belli olmayan ve üzerinde bir erkeğin fotoğrafı ile ‘Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün’ yazılı ilan, görenleri hayrete düşürdü.

Adana‘da cadde ve sokaklara asılan ilanı görenler dönüp bir daha baktı. Aldatılan bir kadın tarafından asıldığı düşünülen afişlerde bir erkek fotoğrafının üzerinde “Gördüğünüz yerde suratına tükürün” ifadeleri yer aldı.

DİREKLERDEN ÇÖP KUTULARINA KADAR HER YERE ASILDI

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Yeni Baraj Mahallesi’nde yaşanan olayda kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından birçok aydınlatma, trafik direği ve çöp kutusuna üzerinde bir erkek gencin fotoğrafı ile “Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün” yazılı ilan asıldı.

Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara 'Şerefsizdir, yüzüne tükürün' ilanları astı  Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı aldatilan kadinin intikami buyuk oldu sokaklara 17381606 9153 m

“ALDATMA KONUSUNDA PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ”

Ayrıca ilanda bir otomobil plakası ile ‘Alışkanlıkları: 2 kişiyi aynı anda idare edebiliyor’, ‘Kızlara not: Böyle kişilerden uzak durun’, ‘Erkeklere not: Aldatma konusunda profesyonel destek alabilirsiniz’ yazıları dikkat çekti. İlanı görenler hayrete düşerken, kimisi ilanı söküp attı, kimisi de fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştı.

Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara 'Şerefsizdir, yüzüne tükürün' ilanları astı  Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı aldatilan kadinin intikami buyuk oldu sokaklara 17381606 787 m

İLANI GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Yoldan geçerken aydınlatma direğindeki ilanı gören Ali Batuhan Okay isimli genç, “Görünce çok şaşırdım. Kimin yaptığını bilmiyorum ama Adana’nın insanı çok değişik. Her şeyi yaparlar. Yoldan geçiyordum, gördüm muhtemelen arkadaşları yapmıştır. Ben de fotoğrafını çektim, bizim arkadaş grubundan paylaşacağım” diye konuştu.

Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara 'Şerefsizdir, yüzüne tükürün' ilanları astı  Aldatılan kadının intikamı büyük oldu! Sokaklara “Şerefsizdir, yüzüne tükürün” ilanları astı aldatilan kadinin intikami buyuk oldu sokaklara 17381606 3599 m

“YAZILANLAR DOĞRUYSA HAK ETMİŞ”

Hira Naz isimli genç kız ise ilanı görünce şaşırdığını belirterek, “Görünce şaşırdım, hiç beklemiyordum. Kesinlikle aldatılmış olduğunu düşündüğüm bir kadın yapmıştır. Aslında üzüldüm ama ben de olsam yapardım. Yazılanlar doğruysa hak etmiş. Gördüğüm yerde gerçekten suratına tüküreceğim” ifadelerini kullandı.

  • No Comments
  • 31 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir