16 C İstanbul
Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı  Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı adana da kanli saldiri bir aile yok oldu 17451654 8488 amp 1170x675
By bluehaber

Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı

Adana’nın Seyhan ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. Bir şahıs, henüz nedeni bilinmeyen bir sebeple tartıştığı karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini tabancayla vurarak öldürdü. Şüpheli şahıs, işlediği cinayetler sonrası katliam yaptığı evdeki bebeğini de alarak kayıplara karıştı.

Adana‘nın Seyhan ilçesinde, bir kişi tartıştığı karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini tabancayla vurarak öldürdü.

Hakim A, Gülbahçesi Mahallesi’ndeki evlerinde, iddiaya göre boşanma aşamasında olduğu eşi Şükran A. (20), kayınpederi Turgut E. (51), kayınvalidesi Leyla A. (51) ve kayınbiraderi Muhammet E. (18) ile henüz bilinmeyen nedenle tartıştı.

Adana'da kanlı saldırı! Bir aile yok oldu  Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı adana da kanli saldiri bir aile yok oldu 17451654 1612 m

EVDE KİM VAR KİM YOK ÖLDÜRDÜ

Tartışmada, Hakim A, eşine, kayınpederine, kayınvalidesine ve kayınbiraderine tabancayla ateş etti. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Şükran A, Turgut E, Leyla A. ve Muhammet E’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Adana'da kanlı saldırı! Bir aile yok oldu  Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı adana da kanli saldiri bir aile yok oldu 17451654 7609 m

KATLİAM SONRASI BEBEĞİNİ ALIP KAÇTI

Kan donduran olayın ardından Hakim A’nın, bebeğini alarak otomobille kaçtığı öğrenildi. Polis, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Adana'da katliam! Eşini, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini öldürdü  Adana’da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı adana da katliam esini kayinpederini 17451654 2095 m

KATLİAMI ÇOCUĞUNU GÖREMEDİĞİ İÇİN YAPMIŞ

Olayın nedeni de ortaya çıktı. Hakim A.’nın öğle saatlerinde eşi Şükran A. ile görüşmek için kayınbabasının evine geldiği, bu sırada “Bana çocuğumu neden göstermiyorsun” diyerek tartışma çıkarttığı, ardından katliamı gerçekleştirdiği öğrenildi.

  • No Comments
  • 22 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir