16 C İstanbul
“Ablamın yardımına nasıl geç gidersin?” dayağı! Eniştesini öldüresiye dövdü  “Ablamın yardımına nasıl geç gidersin?” dayağı! Eniştesini öldüresiye dövdü ablamin yardimina nasil gec gidersin dayagi 17395187 8265 amp 1170x675
By bluehaber

“Ablamın yardımına nasıl geç gidersin?” dayağı! Eniştesini öldüresiye dövdü

Elazığ’da bir kadın eli kesilince, eşini arayarak “Beni hastaneye götür” dedi. Ancak adam eve geç gelince karşısında eşinin kardeşini buldu. Öfkeli kayınbirader, eniştesini feci şekilde döverek hastanelik etti. O anlarda cep telefonu kameraları da kayıttaydı.

Elazığ‘da bir kişi, yaralanan ablasının yardımına geç giden eniştesini öldüresiye dövdü. Dayak yiyen adam hastanede tedavi altına alınırken kendisini döven kayınbiraderinden şikayetçi olmadı.

KAYINBİRADERLE ENİŞTE ARASINDA TARTIŞMA

Olay, gece saatlerinde Yeni Mahalle Şehit Mehmet Karaaslan Sokak’ta meydana geldi. Evde eli kesilen kadın, eşi K.T.’yi arayarak kendisini hastaneye götürmesi gerektiğini söyledi. Eve geç gelen K.T.’yi kapıda kayınbiraderi A.R.A. karşıladı. “Kız kardeşimin eli kesilmiş neden gelip hastaneye götürmüyorsun” diyen A.R.A. ile eniştesi K.T. arasında tartışma çıktı.

'Ablamın yardımına nasıl geç gidersin?' dayağı! Eniştesini öldüresiye dövdü  “Ablamın yardımına nasıl geç gidersin?” dayağı! Eniştesini öldüresiye dövdü ablamin yardimina nasil gec gidersin dayagi 17395187 9671 m

TEKME VE YUMRUKLARIN HEDEFİ OLAN ADAMI ZAR ZOR KURTARDILAR

Tartışmanın ardından şahıs eniştesine tekme ve yumruklarla saldırdı. Eniştesini yere yatıran şahıs, defalarca kafasına yumruk ve tekme attı. Adamın bağrışları sonucunda dışarı çıkan yeğeni, kız kardeşi ve yoldan geçenlerin müdahalesi ile şahıs kurtarıldı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

ÖLDÜRESİYE DAYAK YEDİĞİ KAYINBİRADERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Hastaneye götürülerek tedavisi yaptırılan şahıs, şikayetçi ve davacı olmadığını ifade etti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

  • No Comments
  • 4 Haziran 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir