16 C İstanbul
8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu  8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu 8 gundur kayip kadin anneler gunu nde topraga 17320332 5680 amp 1170x675
By bluehaber

8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu

Elazığ’da 8 gündür kayıp olan bir çocuk annesi kadın, Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu. Kadının annesi yapanların en ağır cezayı almasını talep ederken ölü bulunan anneden geriye kalan 7 yaşındaki çocuğun morgun önünde hiçbir şeyden haberi olmadan oynaması ise yürek yaktı.

Elazığ‘da 8 gündür kayıp olan bir çocuk annesi kadının acı haberi Anneler Günü’nde geldi. Toprağa gömülü halde bulunan kadının katil ya da katillerinin kimler olduğu araştırılırken kadının 7 yaşındaki çocuğunun morgun önünde annesinin ölümünden habersiz olarak oyun oynadığı anlar yürekleri yaktı.

TELEFONUNA ULAŞAMAYINCA KAYIP İHBARINDA BULUNDULAR

25 yaşındaki bir çocuk annesi Dilara Günana, 4 Mayısta sabah evden çıktı. Akşama doğru ailesi Dilara’ya ulaşmak istedi. Telefonun saatlerce kapalı olmasından şüphelenen aile durumu polis ekiplerine bildirdi. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan geniş çaplı çalışmada, kadının cesedi merkeze bağlı Sedeftepe köyü Armutluk mevkiinde toprağa gömülü halde bulundu. Topraktan çıkartılan kadının cesedi, otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı olayda, soruşturma sürüyor.

Acılı aile cenazeyi almak için morgun önünde saatlerce bekledi. Öldürülen Günana’nın 7 yaşındaki kızı ise hiçbir şeyden habersiz morg önünde arkadaşı ile oyunlar oynadı. O anlar ise görenlerin yüreğini dağladı.

8 gündür kayıp kadın Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulundu  8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu 8 gundur kayip kadin anneler gunu nde topraga 17320332 7191 m

“KATİLLER BULUNUNCA RAHAT EDECEĞİM”

Anneler gününde kızının acı haberini alan Zeycan Günana, “Biran önce kızımı öldürenlerin bulunmasını istiyorum. Cezalarını çeksin. Adalet önünde hesabını versin. Ben o zaman rahat edeceğim. Benim bu kızıma yapanlar ortaya çıksın. Ben adalet istiyorum, başka bir şey istemiyorum. Herkesin anneler günü kutlu olsun. Bir kızı var. Ömrümün sonuna kadar bakacağım. O da benim emanetim” dedi.

“YAPAN KİŞİLER BELLİDİR”

Kayıp kardeşinin ölü olarak bulunduğunu aktaran ağabeyi Sidar Günana ise “Yapan kişiler bellidir. Adalet önünde hesap vermelerini istiyorum. En ağır cezaları almalarını istiyorum. Benim kardeşim anneler gününde öldürüldü. Kendisinin de bir kızı var. Adaletin önünde hesap verip en ağır cezayı almalarını istiyorum” diye konuştu.

8 gündür kayıp kadın Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulundu  8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu anneler gunu nde dehset bir cocuk annesi topr 17320332 o
8 gündür kayıp kadın Anneler Günü'nde toprağa gömülü halde bulundu  8 gündür kayıp kadın Anneler Günü’nde toprağa gömülü halde bulundu anneler gunu nde dehset bir cocuk annesi topr 6 17320332 o
  • No Comments
  • 12 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir